Tren Yolu Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tren Yolu Yapma Oyunu Oyna

Tren Yolu Yapma ; Trenimiz yarı yolda duruyor ve yardıma ihtiyacı var gibi gözüküyor. Tren kolları karışık ve bozuk bir şekilde duruyor üzerine tıklayarak bu durumu düzeltebilir ve en iyi şekilde treni bitiş noktasına ulaştırabilirsiniz. Eğer yanlış yaparsanız tren yarı yolda tıkanır ve puanınız düşer. En pratik yolda ve en kısa zamanda yaparsanız en yüksek puanı alabilirsiniz. Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.

Tren Yolu Yapma Oyunu 72 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Tren Oyunları

Benzer Oyunlar

Trenler Trenler Eski zamanların külüstür treniyle kaybolmuş yüklerimizi bulup bitiş noktasına gitmeliyiz ancak rayların yönü ve yükleriniz farklı yönlerde bulunmaktadır.

Tren Yük Taşıma Tren Yük Taşıma Oyunumuza başlamadan önce haritamızdan gideceğimiz yeri işaretleyip rotamızı belirliyoruz.

Tren Yolu Yapma Tren Yolu Yapma Trenimiz yarı yolda duruyor ve yardıma ihtiyacı var gibi gözüküyor. Tren kolları karışık ve bozuk bir şekilde duruyor üzerine tıklayarak bu durumu düzeltebilir ve en iyi şekilde treni bitiş noktasına ulaştırabilirsiniz.

Tren Köprüsü Patlat Tren Köprüsü Patlat Toplam 24 bölümden oluşan oyunumuzu oyunu bitirdikten sonra sıfırlayabilir ve yeniden başlatabiliriz.

Tren Köprü Kurma Tren Köprü Kurma Trenimizin yolunu hazırlayıp gidişatındaki tüm engelleri ve çukurları kaldırmamız gerekmekte ancak bunları yaparken zaman sınırına ve koyulacak yerlerin düzgünlüğüne dikkat etmeliyiz.

Tren Kontrol Tren Kontrol Tren kontrol oyununda görevin yol üzerinde bulunan kaynaklardan ham maddeleri alıp fabrikalara işlenmesi için ulaştırmak.

Tren Görevi Tren Görevi Uçan tren kullanmak kadar eğlenceli bir şey yoktur diyebiliriz. Son sürat hızla uçan trenimizi kullanırken karşınızda aniden çıkan trenler, dönen uçaklar yada diğer engeller sizin bitiş noktasına gitmesini engelleyecektir.

Oyuncak Tren Oyuncak Tren Tren yolları, treni ve trenin yükünü tamamıyla sizin kurmanız gerekmektedir.

Mini Tren Mini Tren Trenimiz bitiş noktasına ulaşmak zorunda ancak gerek çukur gerek farklı engeller olsun trenimizin gidişatını engelliyor.